Кормило COX DR-AL-130NBTFOV 31.8 писта 440mm черен 03002560
Артикулът е в промоция. Сравнителна цена
Промоция Спести 40%
Кормило COX DR-AL-130NBTFOV
Помощ за Вашия избор?
Свържи се с нас
вкл. 20 % ДДС без цена за доставка.
Калкулирайте вашите вноски
Unicredit leasing logo
Вноска
ГЛП
ГПР
Общ размер на кредита
*Можете да изберете опцията за заявка на стоков кредит при завършване на поръчката.
Кормило COX DR-AL-130NBTFOV
Предназначение: Писта
Диаметър скоба кормило: 31.8мм
Дължина: 440мм
Слизане: 130мм
Материал: Алуминий
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
ПРЕПОРЪЧАНИ АКСЕСОАРИ
  • Промоция Спести 2%