Велорали DRAG Черни връх 2018 - класиране по категории

01.10.2018

Равносметката след Велорали DRAG Черни връх 2018.

На 29 септември се проведе 15-тото поредно издание на Велорали DRAG Черни връх. Тази година емблематичното състезание по планинско колоездене привлече над 150 състезатели, които атакуваха най-високия връх на Витоша, и изминаха разстояние от 38 км с положителна денивелация от над 1600 метра. Топлото и слънчевото време в планината също допринесе за настроението на всички, които решиха да се включат в предизвикателството да преодолеят едно от най-високотехничните трасета в дисциплината крос-кънтри. 

Велорали DRAG Черни връх е състезание, което всеки по-опитен карач очаква с нетърпение цяла година, а конкуренцията в категория „Мъже” е убийствена! Радостни сме от факта, че тази година най-доброто време принадлежи на състезател от категория "Младежи под 19". Младият Алекс Иванов постигна впечатляващото време от 02:40:44 часа! Поздравяваме го и му желаем бляскаво бъдеще в спорта!


Ето го и пълното класиране по категории, като припомняме, че тази година за първи път имаше и хоби маршрут до Момина скала, който даде възможност и на начинаещи състезатели да се включат в предизвикателството и да тестват волята и физическата си подготовка.

Девойки - Хоби

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Йоана Вълканова   female 11 108 1:58:49

Юноши - Хоби

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Кристиан   Иванов        male 14 107 2:21:39

Жени - Хоби

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Надежда Дързева       female 31 109 2:01:05

Мъже - Хоби

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Nikolay Bichev male 28 102 1:24:42
2 Desislav Manolov male 32 100 1:41:46
3 Georgi Konstantinov male 32 110 1:52:50
4 Stanislav Velinov male 29 103 2:07:06
5 Витан Василев male 33 105 2:15:10

Младежи под 19

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Алекс Иванов          male 17 138 2:40:44
2 Martin Dimitrov male 18 137 4:06:37
3 Стефан Манчев male 15 57 4:54:20
4 Kalin Zahariev male 17 136 5:58:06
5 Ивайло Андреев male 17 140 6:40:20
6 Павел Еремиев male 15 142 6:43:21
7 Gogo Mitrev male 18 133 3:41:43

Жени Мастърс 40+

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Ася Борисова       female 43 152 3:52:32
2 Emilia Dosseva       female 41 143 5:58:05

Мастърс 40+

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Dimitar Mihaylov      male 40 75 2:45:47
2 Kalin Rusev male 46 81 2:58:33
3 Lyudmil Lozov male 43 84 2:58:46
4 Светослав Стоичков male 42 93 3:15:16
5 Lachezar Stamenov male 52 83 3:23:10
6 Ivaylo Georgiev male 40 79 3:28:32
7 petar avuski male 47 85 3:33:21
8 Филип Николов male 40 94 3:34:27
9 Hristo Lekov male 42 77 3:35:41
10 Kaloyan Petkov male 42 82 3:36:24
11 Cvetan Manov male 40 73 3:36:32
12 Agnius Ciurinskas male 42 70 3:38:56
13 Боян Бановски male 51 95 3:49:23
14 Hristo Smilkov male 39 78 3:57:01
15 Lyudmil Dimitrov male 43 98 4:14:57
16 Josef Bouresh male 48 80 4:17:56
17 Иво Ройлев male 40 88 4:21:15
18 Nikolay Petkov male 45 131 4:48:15
19 Tihomir Borovski male 40 86 5:07:50
20 Doncho Donchev male 50 76 5:26:59
21 Vencislav Georgiev male 39 87 5:53:37
22 Alexander Dossev male 44 71 6:18:56
23 Anton Gavrailov male 42 72 6:30:29
24 Dimitar Balanski male 64 74 6:32:54
25 Любомир Николов male 46 89 6:45:23
26 Joro Damianov male 43 96 7:14:24

Жени 19+

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Магдалина Янкова         female 34 150 4:39:51
2 Maria Vasileva female 39 151 5:13:45
3 Maria Baeva female 38 145 5:14:53
4 Denica Nacheva         female 21 144 5:51:14

Мъже ЕЛИТ 19+

#First NameLast NameGenderAgeBIPTime
1 Илия  Вълканов      male 39 42 2:57:49
2 Anton Nastev male 35 3 2:57:49
3 Stanislav Grabchev male 21 24 3:00:39
4 Petar Kolchev male 37 18 3:15:42
5 Методи Симеонов male 30 45 3:16:18
6 Камен Тончев male 39 43 3:16:25
7 Петър Матов male 28 47 3:17:40
8 Philip Haralambov male 25 21 3:31:13
9 Teodor Petrov male 27 55 3:36:31
10 Yordan Borisov male 28 33 3:36:34
11 Vasil Smochevski male 36 29 3:37:16
12 Vladimir Stoev male 36 31 3:37:16
13 Nikifor Georgiev male 27 16 3:39:34
14 Павел Радев male 26 46 3:59:39
15 Станислав Божанов male 27 48 4:08:32
16 Manol Donev male 35 13 4:10:55
17 Tsvetomir Bochkov male 32 28 4:19:51
18 Rumen Dimitrov male 39 54 4:21:27
19 Kalin Penev male 26 20 4:24:28
20 Boris Parvanov male 38 4 4:27:55
21 Plamen Petrov male 25 22 4:28:40
22 Валери Пешев male 37 37 4:29:22
23 Ivan Lukov male 32 12 4:32:57
24 Tsvetan Baliovski male 29 26 4:34:10
25 Ivan Minev male 35 7 4:39:55
26 Димитър Мънев male 26 134 4:47:02
27 Живко Димитров male 30 41 4:55:36
28 Ivan Nenkov male 39 11 4:55:52
29 Симеон Джанджев male 30 50 4:56:20
30 Добромир Спасов male 35 99 4:58:13
31 Simeon Serafimov male 23 23 5:05:32
32 Nikolai Dimitrov male 36 17 5:19:57
33 Vihren Sapundzhiev male 34 27 5:23:05
34 Trajan Rusinov male 34 25 5:23:16
35 Петър Благоев male 29 97 5:23:23
36 vladislav ivanov male 27 32 5:23:23
37 Yordan Shurelov male 35 34 5:26:20
38 Ivailo Stoyanov male 39 9 5:26:42
39 Marin Glushev male 32 14 5:26:43
40 Ivan Bonev male 36 10 5:36:53
41 Naiden Trifonov male 26 15 5:42:49
42 Атанас Цуцуранов male 25 36 5:45:57
43 Diyan Sinigerov male 30 5 5:49:33
44 Николай Русанов male 32 58 5:49:38
45 Николай Нейчев male 36 59 5:51:12
46 Николай Вапцаров male 26 44 5:53:39
47 Petar Petrov male 38 53 5:58:13
48 Alexander Stoykov male 35 2 6:04:12
49 Yuriy Donev male 33 35 6:48:59
50 Иван Русанов male 33 135 7:02:38
51 явор иванов male 37 51 7:23:11
52 violin ivanov male 31 30 7:33:01
53 Христо Тодоров male 32 49 8:02:34

Очаквайте скоро генерално класиране, отборно класиране и за първи път - класиране за най-добрите спускачи!

Назад към всички новини